DESTEK YOK

2. Başkanı Gökhan Şensan, takıma destek çağrılarına hiç kimsenin kulak vermediğini belirterek, “Bizi yalnız bırakmasınlar” dedi

TFF 3. Lig 2. Grup'ta geçen hafta deplasmanda Yeni Orduspor'u yenerek gözünü üst sıralara diken Karşıyaka'da yönetim, camianın ilgisizliğine isyan etti. İkinci başkan Gökhan Şensan, alınan galibiyet sonrası 50 bin liralık prime destek olunması için çağrı yaptığını ancak bu çağrıya kimsenin kulak vermediğini söyledi. Geçen sezon puan silme cezaları ve yabancı oyuncu alacakları için Folkart'tan destek aldıklarını bu sezon ise yönetim dışında kimsenin takıma katkı sağlamadığını belirten Şensan, "10 aydır destek görmeden yolumuza devam ediyoruz. Sanki bu yönetim buna mecburmuş gibi bakılıyor. Bu kulübü kimlerin elinden nerelerden aldık. Bunu kimse unutmasın" dedi. Her kulvarda sportif başarının da geldiğinin de altını çizen Gökhan Şensan şöyle konuştu:

SPORTİF BAŞARI

"Futbolda pazar günü Adıyamanspor'u mağlup ettiğimiz anda Play-Off yarışına ortak olacağız. Basketbolda ise yeni kurulan takımımız Avrupa'da tur atladı, ligde dördüncü sırada bulunuyor. Voleybolda kızlarımız üçüncü sırada. Biz duyarsızlığa üzülüyoruz."

YIL1912
FUTBOL

Bu haberi paylaşabilirsiniz.

0 Yorum